KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiska blad 17388265

nr 1738 8265

Grafiska blad

2 st, Oidentifierad konstnär. Karikatyrer av hundar. Bildmått: 16x44 cm, yttermått inklusive ram: 24x52 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 10 november 2025
kl 20:12:14